Конспекты уроков для начальных классов » Учебные предметы » Конспекты других уроков » Дитячі ігри, розваги |
Отправь конспект на наш сайт, получай за него деньги ЕЖЕМЕСЯЧНО.
100$ в месяц? Проще простого!
Полные условия партнерской программы читать здесь.
Дитячі ігри, розваги |
Обратите внимание: 1. Копирование текста разрешено только группе "Клуб Учителей". 2. При оплате по СМС, копирование доступно сразу после оплаты, вне зависимости от группы. 3. Внизу страницы отобраны другие материалы по данной теме - не забудьте их посмотреть! 4. Для поиска конспектов, рекомендуем использовать поиск (вверху страницы). 5. Почему важно оплатить конспект? - Только после оплаты, вы получаете право, на законное использование материала!
УРОК 3
Тема: Дитячі ігри, розваги. Звуки [ и], [о], [а]. Мета: Познайомити з правилами вимови українських звуків [о], [а]. Вчити дітей розрізняти російські й українські слова, подібні за звучанням. Працювати над удосконаленням вимовних умінь. Розвивати кмітливість, розучити дитячі ігри. Обладнання: предметні малюнки, кольорові олівці, лялька в українському вбранні. Хід уроку: I. Мотивація навчання 1. Знайомство з ляльковою героїнею. - Сьогодні до нас завітала гарненька дівчинка – лялечка, яку звуть Чистомовочка. (учитель показує ляльку в українському вбранні) - Діти, послухайте уважно як звати нашу дівчинку – україночку: Чисто – мовочка. - Як ви гадаєте, чому у неї таке ім'я? (Від слів «чисто – мовити» - правильно говорити) Чистомовочка на вухо учителю щось каже, але діти нічого не розуміють. - Діти, Чистомовочка мені зараз сказала, що вона хоче допомогти нам вивчити краще українську мову. Щоб ви чітко і правильно вимовляли слова. Для цього вона підготувала для нас чистомовки, якщо вони вам сподобаються, то ці мовні розминки будемо проводити на кожному уроці. 2. Мовна розминка. На-на-на, на-на-на Бачив я слона. Ні-ні-ні, ні-ні-ні Посміхнувся він мені. Ну-ну-ну, ну-ну-ну Дав морковку я слону (Діти читають чистомовку хором, потім дівчата, потім хлопчики) II. Актуалізація опорних знань 1. Робота за малюнками (підручник с 6) Назвати слова зі звуком [ и] за малюнком (дівчата, дівчинка, квіточки, віночки, хлопчики, сонечко, барвіночок, будиночок, річка, м'яч) - Діти, давайте складемо віршик з слів, які ми назвали На горбочку, біля … (річки) Люся з Галею сіділи. На …. (барвіночок) гляділи Та … (віночечки) плели. Поряд … (хлопчики) гуляли, Радісно з … (м'ячем) іграли. Дуже гарно на … (горбочку) – В …(літечку) на … (сонечку) 1 клас (замість крапок малюнки, вірш написан на дошці) 2. Інсценізація вірша «Найчудніша чапля» (проводимо всі разом, а учень біля дошки показує рухами) Фізкультхвилинка Найчудніша чапля 2. Робота над загадкою - Послухайте і відгадайте загадку Киці спиться і не спиться, Білий сон приснився киці, Білий, теплий, з пінкою – Вишлась киця слипкою. Що ж то сниться киці? Тут не можна помилиться. (Молоко) (учитель запитує учнів, у яких спостерігається чітке проявлення інтерференції мовних навичок) - Загадку ви відгадали, але Чистомовочка говорить, що відгадку ви вимовили неправильно. Промовимо всі разом зі мною [ молоко ] - Ось тепер Чистомовочка згодна III. Повідомлення теми і завдань уроку - На цьому уроці ми познайомимося зі звуками [о], [а], будемо вчитися правильно вимовляти слова із цими звуками. Розучимо дитячі ігри. IV. Сприймання та усвідомлення нових знань. 1. Фонетична зарядка (підручник с 118) (на дошці малюнки предметів роса, коса, колосок, колобок, сонечко) - Назвіть слова російською мовою. - А зараз послухайте ці слова українською мовою Робиться висновок: В українській мові звуки [о], [а] вимовляй чітко (промовляння слів хором, індивідуально) Фізкультхвилинка Жабки На болоті, на болоті Дві зелені жабки. Рано – вранці умивались, Рушничками утирались. Лапками шльоп – шльоп – шльоп, Вправо, вліво нахилялись, Кругом себе повертались (повторити двічі, читання вірша супроводжується рухами) 2. Вивчення заклички - Добре грати в ігри на вулиці, коли гарна погода, світить сонечко. Вивчимо закличку «Сонечко» (підручник с 119) - Закличка – це пісенька, у якій звертаються до когось або до чогось з проханням. - Послухайте закличку і скажіть, про що просять дітки і кого? Діти підходять до вікон, дивляться на небо і вивчають закличку. 3. Гра «Подоляночка» (підручник с 119) V. Закріплення та осмислення знань 1. Практична робота (робочий зошит) 2. Вправа «Поміркуй, здогадайся» (робочий зошит) VI. Узагальнення і систематизація знань 1. Бесіда (діти говорять про що узнали на уроці) 2. Гра «Дід Звукоїд» (картки зі словами) - …айник, …ашка, ….апля, …орний. - …гірок, …диниця, …деколон, …млет. - …еропорт, …збука, ….ртистка, …птека. VII. Підсумок уроку. - Про що ми дізнались інтересного на уроці? Пожалуйста, оцените конспект - Дитячі ігри, розваги: |
|
Уважаемый коллега! Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Рекомендуем вам зарегистрироваться, либо войти на сайт под своим логином. После этого, вы сможете отправлять собственные разработки и получать за это гонорар!. Другие материалы по указанной Вами теме:
4282 |
Конспект прислал: абрикоска 30 октября 2010 Комментарии (0) |
Информация | ||
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данному конспекту. Желаете прокомментировать или оставить отзыв? Зарегистрируйтесь! |
||