Конспекты уроков для начальных классов » Разное, полезное » Закриплення знань про прикметник |
Отправь конспект на наш сайт, получай за него деньги ЕЖЕМЕСЯЧНО.
100$ в месяц? Проще простого!
Полные условия партнерской программы читать здесь.
Закриплення знань про прикметник |
Обратите внимание: 1. Копирование текста разрешено только группе "Клуб Учителей". 2. При оплате по СМС, копирование доступно сразу после оплаты, вне зависимости от группы. 3. Внизу страницы отобраны другие материалы по данной теме - не забудьте их посмотреть! 4. Для поиска конспектов, рекомендуем использовать поиск (вверху страницы). 5. Почему важно оплатить конспект? - Только после оплаты, вы получаете право, на законное использование материала!
Українська мова 4 клас
Тема: Закріплення знань про прикметник .Усне складання художнього тексту за планом. Мета:закріплення знань про прикметник,формувати вміння добирати влучні прикметники для опису квітів;розвивати зв’язнемовлення учнів,мислення,спостереження,уміння порівнювати й зіставляти;виховувати любов до природи. Обладнання:ілюстрації із зображенням квітів,роздатковий матеріал,підручник. Хід уроку Орг.момент -Доброго дня,сідайте рівненько,слухайте уважно,ми розпочинаемо урок укр.мови. Актуалізація опорних знань 1Перевірка д/з -Прочитайте,що потрібно було зробити вдома? -Зачитайте утворені словосполучення.Як інакше ви назвали жовте осіннє листя,сиве волосся бабусі,м’яке і блискуче волосся дитини,сині очі мами? -У прямому чи переносному значенні вжиті дібрані прикметники? -А тепер для того, щоб дізнатися над чим ми сьогодні будемо продовжувати працювати нам потрібно відгадати кросворд.У кросворді зашифроване слово,щоб його відгадати треба відповісти на питання: 1)Який відмінок має питання кого?чого?(Родовий) 2)Як називається группа речень зв’язаних за смислом?(Текст) -Читаємо перше словосполучення: Ольга-Ольжина книжка -Які звуки чергуються? Вільха-вільшине гілля Козак-козацька пісня Лисичка-лисиччина хатка -Подивіться, на дошці записанііменникі від яких треба утворити прикметники узгоджуючи ці прикметники у словосполученнях. Для того щоб вам було легше от вам підказка чергування звуків [ Г ] // [Ж ] подруга-......................портфель [К ] // [Ц ] чумак-.........................шлях [ К ] // [Ч ] сестричка -.................хусточка [ Х ] // [ Ш ] мураха-.......................сімейка -Запишіть цю табличку у зошит з утвореними прикметниками. -Давайте перевіримо які прикметники ви утворили -Тепер погляньте на текст вправи 210;від іменників у дужках треба утворити прикметники -Але спочатку прочитаймо правило. -Тепер читаймо увесь текст.Після цього випішіть утворені прикметники у словосполучені і підкресліть суфікси прикметників. -Перш ніж написати,зверніть увагу на стр.97,як правильно пишеться прикметник на рос.мові без м’якого знаку,а в укр.мовіз м’яким знаком/ -Виконуємо завдання. 2)Фізхвилинка Раз підняти руки вгору, Два нагнутися додолу Не згінайте ,діти,ноги , Як торкаєтесь підлоги. 3,4 прямо стати. Будем знову починати. 3)Робота з текстом. -Сьогодні еоли я до вас йшла мені передали конверт він адресований вам.У ньому написаний текст але в ньому чогось не вистачає,давайте прочитаймо його. -як ви гадаєте, що пропущено в тексті?без прикметників гарний в нас текст? -Доберіть і запишіть прямо у текст прикметники але слідкуйте за тим ,щоб дібрані прикметники підходили за змістом. 4) Домашне завдання. -Запишіть додому вправу 212.Що потрібно зробити вдома,читайте завдання. Підсумок уроку. -Над чим ми сьогодні продовжували працювати? -Що таке прикметник? -За допомогою чого утворюються прикметники від іменників? -Для чого потрібні прикметники? Авторские права: Куртвелиева С.А Пожалуйста, оцените конспект - Закриплення знань про прикметник: |
|
Уважаемый коллега! Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Рекомендуем вам зарегистрироваться, либо войти на сайт под своим логином. После этого, вы сможете отправлять собственные разработки и получать за это гонорар!. Другие материалы по указанной Вами теме:
6743 |
Конспект прислал: Сание 26 ноября 2009 Комментарии (0) |
Информация | ||
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данному конспекту. Желаете прокомментировать или оставить отзыв? Зарегистрируйтесь! |
||