Конспекты уроков для начальных классов » Учебные предметы » Конспекты уроков, ОБЖ » Вчимося товаришувати |
Отправь конспект на наш сайт, получай за него деньги ЕЖЕМЕСЯЧНО.
100$ в месяц? Проще простого!
Полные условия партнерской программы читать здесь.
Вчимося товаришувати |
Обратите внимание: 1. Копирование текста разрешено только группе "Клуб Учителей". 2. При оплате по СМС, копирование доступно сразу после оплаты, вне зависимости от группы. 3. Внизу страницы отобраны другие материалы по данной теме - не забудьте их посмотреть! 4. Для поиска конспектов, рекомендуем использовать поиск (вверху страницы). 5. Почему важно оплатить конспект? - Только после оплаты, вы получаете право, на законное использование материала!
Тема. Вчимося товаришувати
Мета: - навчальна: уточнити уявлення учнів про дружбу і товаришування, допомогти усвідомити нескладні аспекти товаришування у простих зв'язках і ситуаціях (товариші допомагають один одному, виручають з біди, діляться); - розвивальна: довести, що мати друзів добре, визначити якості, які діти цінують у друзях, розвивати мовлення і пам'ять учнів; - виховна: виховувати почуття поваги до товаришів, шанобливе ставлення один до одного; Обладнання: мультимедійна презентація, запис пісні « Голубий вагон», « Дружба крепкая», підручник « Основи здоров′я» Тип уроку. Засвоєння нових знань Хід уроку 1. Організація початку уроку. 1.1. Підготовка вчителя до уроку. ( Підключення мультимедійної презентації) 1.2. Підготовка учнів до уроку. ( Розкласти підручник « Основи здоров′я», 1 кл.) 1.3. Привітання вчителя. ( Слайд 1) Встаньте, дітки, всі рівненько, Посміхніться всі гарненько. Посміхніться всі до мене, Посміхніться і до себе. Привітайтесь: Добрий день! Хай гарно розпочнеться новий день! 2. Мотивація навчальної діяльності учнів. 2.1. Гра « Що спільного, чим відрізняємося» ( Слайд 2) - На попередньому уроці ми дізнались, що спільного та чим відрізняємося один від одного. - Пограємо в гру « Що спільного, чим відрізняємось?» - Утворіть пари. - Один учень з пари шукає спільні ознаки, тобто чим вони схожі із своїм співбесідником, а другий учень визначає, чим вони відрізняються. - Діти, а що дає нам ця гра? ( вміння спілкуватися; краще взнати один одного; знати, чим ми схожі і чим відрізняємося; краще подружитися) 3. Актуалізація опорних знань учнів. 3. 1. Фронтальна бесіда. - Хто такий друг? - Кого ми називаємо другом, товаришем? - Для чого людині надійний товариш і друг? - Який повинен бути друг? - Чому в прислів'ї говориться «Друзі пізнаються в біді»? ( Слайд 3) 4. Повідомлення теми і мети уроку. 4.1. Фронтальна бесіда. - Зараз ми з вами прослухаємо пісню, ви скажете, хто її співає. ( Слайд 4) Звучить запис пісні «Голубий вагон». - Хто співає цю пісеньку? - А ось і поїзд на якому до нас завітали Гена і Чебурашка. ( Слайд 3) - Давайте пригадаємо мультфільм. Що ми можемо сказати про Гену і Чебурашку? - От вони і завітали сьогодні до нас, щоб розповісти вам про дружбу, навчити вас вибирати надійних друзів, вчити товаришувати в класі. ( Слайд 6) 5. Первинне сприйняття й усвідомлення матеріалу. План 5.1.Дружне коло. 5.2. Як познайомитись з новими друзями. 5.3. Тихенька дівчинка. 5.4. Корисні поради. 5.1. Дружне коло 5.1.1. Бесіда за ілюстрацією в підручнику с. 64 6.2. Вірш « Кіт і песик» ( Слайд 18) - Послухайте вірш і поміркуйте, чи справжніми друзями були кіт і песик. Чому? Кіт з Рябком були друзяки. Котик нишком у собаки Брав щоразу м'ясо, сало, Бо котові завжди мало А Рябко зітхав у тузі "Хай бере, на те ми друзі". Діти, ви скажіть мені: Кіт був друг Рябкові? (Ні) 6.3. Перегляд мультфільм « Леопольд і його друзі» ( Слайд 19) - Давайте пригадаємо, герой якого мультфільму закликав усіх жити дружно. Леопольд завітав сьогодні до нас на урок. Давайте переглянемо фрагмент мультфільму. ( Слайд 20) - Щоб ви порадили мишенятам? 7. Підсумок уроку. 7.1 Розповідь вчителя - Потреба в дружбі, друзях виникла у людей дуже давно. Ще первісні люди, наші пращури, разом полювали на звіра, пасли худобу, берегли вогонь, охороняли житло, ділилися здобиччю. І потрібно було вибрати надійного друга. Народна мудрість говорить: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти». Пам'ятайте про це. ( Слайд 21) -І на закінчення уроку проспіваємо «Пісню про дружбу». Пожалуйста, оцените конспект - Вчимося товаришувати: |
|
Уважаемый коллега! Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Рекомендуем вам зарегистрироваться, либо войти на сайт под своим логином. После этого, вы сможете отправлять собственные разработки и получать за это гонорар!. Другие материалы по указанной Вами теме:
584 |
Конспект прислал: angiangel 1 декабря 2014 Комментарии (0) |
Информация | ||
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данному конспекту. Желаете прокомментировать или оставить отзыв? Зарегистрируйтесь! |
||