Конспекты уроков для начальных классов » Учебные предметы » конспекты уроков, математика, 1 класс » Тема: Доба.Година.Хвилина.Секунда. |
Отправь конспект на наш сайт, получай за него деньги ЕЖЕМЕСЯЧНО.
100$ в месяц? Проще простого!
Полные условия партнерской программы читать здесь.
Тема: Доба.Година.Хвилина.Секунда. |
Обратите внимание: 1. Копирование текста разрешено только группе "Клуб Учителей". 2. При оплате по СМС, копирование доступно сразу после оплаты, вне зависимости от группы. 3. Внизу страницы отобраны другие материалы по данной теме - не забудьте их посмотреть! 4. Для поиска конспектов, рекомендуем использовать поиск (вверху страницы). 5. Почему важно оплатить конспект? - Только после оплаты, вы получаете право, на законное использование материала!
Тема: Доба.Година.Хвилина.Секунда.
Мета: закріплювати уміння в розв’язуванні прикладів та задач; закріплювати порядок арифметичних дій, вчити знаходити залежність між компонентами і результатами дій, формувати вміння розв’язувати задачі,орiэнтуватися у визначенi часу; розвивати логічне мислення, увагу, кмітливість, математичну пам’ять, уяву, фантазію і культуру математичного мовлення; виховувати інтерес до математики, бажання бути активним у процесі навчання. Обладнання:наочнiсть в виглядi годинника,робочi зошити,малюнок Хід уроку 1) Органiзацiйний момент: Продзвенів уже дзвінок, Починається урок. Він незвичний і цікавий, Гостей багато завітало. Повернемось обличчям до гостей І лагідно промовим: «Добрий день!» - Всі готові до уроку? - Так. Щоб урок пройшов не марно, Треба сісти рівно й гарно, 2) Оголошення теми уроку та мотивація. -ми вже знаэмо,що для зручності люди розділили рік на дванадцять менших відрізків, які назвали місяцями. -“А який тепер місяць? Що ви можете розповісти про цей місяць?” -Але щоб дiзнатись тему нашого уроку розгадайте загадку:росте дуб,у нього 12 гiлок на кожнiй гiлцi 4 гнiзда,в кожному гнiздi 7 пташенят.так ми будемо говорити про добу,години,хвилини,секунди. 3)Опрацювання нового матерiалу: -давайте поглянемо на прилад який вiсить на стiнi в класi. - “Як вiн називаэться?правельно,це годинник-прилад,за допомогою якого визначають час у годинах,хвилинах,секундах.Годинники бувають двох видів: із стрілками (аналоговий) та із цифрами, що змінюються (цифровий). Хоч вони виглядають по-різному, час показують однаково. -давайте розглянемо ближче годинник. “Якої форми циферблат? Якої довжини стрілки? Як вони рухаються? Яка стрілка рухається швидше? -отже можемо визначити,що що тут є шкала, 12 великих поділок і між ними по 5 малих (годинні й хвилинні поділки), Є три стрілки: найкоротша – годинна стрілка, найдовша – хвилинна, секундна стрілка – тоненька. -Э такi одиницi часу:година,хвилина,секунда! * Година – це тривалість уроку і перерви. * Хвилина – це час, протягом якого, наприклад, можна назвати 60 двоцифрових чисел * Секунда – найменша одиниця часу. За одну секунду ми промовляємо, число 22 або “раз і”, робимо два кроки. Секунду використовують при визначенні часу бігуна на короткій дистанції. 4 )Фiзкультхвилинка. -вивчивши одиницi часу ми можемо сказати про залежнiсть мiж ними: В 1 добі 24 години 1 год = 60 хв В 1 годині 60 хвилин 1 хв = 60 с В 1 хвилині 60 секунд -тепер ми розглянемо картинку. “О котрій годині прокинувся ведмедик? Скільки зараз годин на годиннику? На які цифри показують велика і маленька стрілки?” -а тепер давайте виконаэмо такi вправи: 1) назвати час, який показує годинник; 2) показати на циферблаті годинника час, який називає вчитель. 5)закрiплення матерiалу: -отже щоб перевiрити як добре ви все зрозумiли,ми будемо розв’язувати задачi. На малюнку годинник показуэ час,коли учень розпочав виконувати д/з з математики.Через 20хв. Вiн закiнчив виконувати завдання.О котрiй годинi учень закiнчив виконувати д/з? Самостiйна робота: - А тепер ви самостiйно вирiшiть задачу.Виберiть те,що вам бiльше подобаэться:схему,чи короткий запис. На першiй полицi стояло 4 книги,а на другiй в 2 рази бiльше.Скiльки книг було всього? -Як вирiшити задачу однiэю дiэю?(треба 4 помножити на 2.так вирiшити допомагаэ схема) 6) Пiдсумок уроку: -наш урок пiдiйшов до кiнця.ви працювали дружно,органiзовано.дома ви потренуэтесь визначати час за годинником. - Про що говорили на уроці? - Які завдання викликали труднощі? - Назвіть одиницi часу? Оцінки з коментуванням : -сьогоднi на уроцi гарно та правильно розв’язали задачу Оксана та Вiталiй.Вони отримують по 10 балiв.Всi iншi були також молодцi,але старайтесь краще. Домашнє завдання : -вдома виконаэте таке завдання:поставте дужки так,щоб рiвностi були правильними. 6*4-2=12 31-10-3=24 6-2*3=12 40-15:5=5 -А також дасте вiдповiдi на такi питання: - Сім дельфінів пропливли 14 км. Скільки кілометрів проплив кожен дельфін? (14 км) - Від початку доби хвилинна стрілка зробила 12 повних обертів. Скільки часу пройшло? (12 годин) Пожалуйста, оцените конспект - Тема: Доба.Година.Хвилина.Секунда.: |
|
Уважаемый коллега! Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Рекомендуем вам зарегистрироваться, либо войти на сайт под своим логином. После этого, вы сможете отправлять собственные разработки и получать за это гонорар!. Другие материалы по указанной Вами теме:
10347 |
Конспект прислал: prosto katy 6 декабря 2010 Комментарии (0) |
Информация | ||
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данному конспекту. Желаете прокомментировать или оставить отзыв? Зарегистрируйтесь! |
||